TAŚMA ODBLASKOWA TXR FIRE -Ogniotrwała


Opis produktu

Taśma odblaskowa TXR F

Taśma odblaskowa TXR F to rodzaj taśmy przeznaczonej do przyszycia, specjalnie stworzonej do odzieży ochronnej o intensywnej widzialności. Jest idealna do zastosowania w odzieży straży pożarnej oraz ogniotrwałej odzieży roboczej, która wymaga zwiększonej wytrzymałości na wysokie temperatury oraz znacznej odporności na zużycie.

Oferuje wysokie właściwości odblaskowe, spełniające normy określone w Normie EN 469, która reguluje odzież ochronną dla straży pożarnej. Ta taśma zapewnia zatem nie tylko podwyższoną widoczność, ale także spełnia rygorystyczne standardy bezpieczeństwa przewidziane dla odzieży noszonej przez profesjonalistów pracujących w warunkach wysokiego ryzyka, takich jak strażacy.

Dzięki tym cechom, taśma odblaskowa TXR F stanowi skuteczne i niezbędne wyposażenie dla odzieży ochronnej,pracowników w ekstremalnych warunkach, takich jak pożary i wysokie temperatury.

Zastosowanie

Została zaprojektowana do zastosowania w:

  • Odzież Robocza
  • Odzież Pożarowa
Kolor odblaskowyBiały
Kolor w ciągu dniaSrebrny
Linia produktówTXR F
OgniotrwałyTak
Typ mocowaniaPrzyszycie
Szerokości1mm, 1,5mm, 2mm, 3mm, 4mm, 10mm, 12mm, 13mm, 15mm, 17mm, 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 50mm, 85mm, 100mm, 200mm
Długość50m

Comments are closed.